سود پرک چیست و چه کارایی هایی دارد؟

سود پرک
مهمترین مزایای تولید سود پرک
فوریه 16, 2020
بهترین تولید کننده سود پرک در خوزستان کجاست؟
بهترین تولید کننده سود پرک در خوزستان کجاست؟
سپتامبر 16, 2020

سود پرک چیست و چه کارایی هایی دارد؟

سود

پاکدان مهر به عنوان بهترین مرکز فروش سود پرک شناخته شده است. لازم است تا حتما برای خرید این نوع سود ها از یک مجموعه معتبر و شناخته شده استفاده کنید.

در مطالب قبلی شما را با برخی از مهم ترین ویژگی ها و مشخصات سود پرک آشنا شدید و از مزایای تولید سود پرک اطلاع پیدا کردید. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد این نوع سود ها به دست آورید.

هیدروکسید سدیم (NaOH) جامد سفید و بی بو است. این ماده یک ماده اصلی در تمیز کردن مواد می باشد و شاید مهمترین آنها در مواد شیمیایی زهکشی و تمیز کننده اجاق گاز باشد.

"<yoastmark

هیدروکسید سدیم در اثر تماس با پوست دست باعث سوزش می شود. همچنین نباید آن را به عنوان یک ماده خوراکی مورد استفاده قرار داد.

با این حال، هیدروکسید سدیم مورد تأیید FDA است و “عموماً بی خطر شناخته می شود”. سود پرک در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می گیرد، برخی از کاربردهای هیدروکسید سدیم شامل منسوجات، صابون و محصولات تمیز کننده، کاغذ، فرآوری آلومینیوم، نفت و تولید سفید کننده می باشد.

این ماده شیمیایی از طریق الکترولیز تولید می شود که تجزیه شیمیایی با عبور یک جریان الکتریکی از طریق محلول کلرید سدیم (که معمولاً به آن نمک سفره گفته می شود) برای تولید هیدروکسید سدیم و گاز کلر حاصل می شود.

نکاتی مهم در مورد هیدروکسید سدیم

تراکم هیدروکسید سدیم 2.13 گرم بر سانتی متر مکعب

نامهای متداول سودا هیدروکسید سود سدیم، چاودار، سودا و سودا سدیم و سود پرک می باشد.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
کاربردهای سود پرک در صنایع غذایی

نقطه ذوب هیدروکسید سدیم 604.4 درجه فارنهایت

نقطه جوش هیدروکسید سدیم 2،530 درجه فارنتهایت است.

جرم مولی هیدروکسید سدیم 39.997 گرم در مول

استفاده از سود پرک برای تمیز کردن

نکته مهمی که در مورد هیدروکسید سدیم می توان مورد بررسی قرار داد استفاده در تمیز کردن به دلیل توانایی آن در از بین بردن چربی های غلیظ می باشد. هیدروکسید سدیم به دلیل دسترسی راحت، مقرون به صرفه بودن، سهولت تشخیص و دفع از آن در صنعت نظافت برتری دارد.

برای خرید بهترین انواع سود پرک با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =

با ما در تماس باشید